Zdjęcia do dowodu osobistego

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nasz fotograf, który mieści się przy al. Solidarności 5-9, wykonuje również biometryczne zdjęcia do dowodu osobistego. Fotografie wykonane w naszym Punkcie Foto spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji w związku z czym będą bez problemu przyjęte w Urzędzie Miasta Tarnów.

Nasz punkt mieści się dosłownie 6 minut pieszo od Budynku Urzędu Miasta i Biura Dowodów Osobistych. Nie musicie Państwo zatem szukać Fotografa po całym mieście, czy jego Centrum lub przy ul. Słonecznej, gdyż najlepszy Punkt Foto jest w pobliżu:-)

Dużym atutem wykonania zdjęcia do dowodu u naszego fotografa przy Al. Solidarności 5-9 w Tarnowie (Budynek Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego) jest nie tylko bardzo dobra jakość zdjęć, ale przede wszystkim fakt, że otrzymacie Państwo zdjęcia praktycznie “od ręki” tzn. w ciągu maksymalnie 5 minut.

Przykładowe zdjęcie do dowodu osobistego (Fotograf Al. Solidarności 5-9)

Ponadto za wykonane zdjęcia do oficjalnych dokumentów (do dowodu, paszportu, czy prawa jazdy) możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Zapraszamy!