Zdjęcia do paszportu

Szanowni Państwo,

zakład Foto Expres fotograficzny specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do paszportu. Zdjęcia tego rodzaju to tzw. zdjęcia biometryczne, które muszą spełniać określone wymogi polskiego prawa oraz normy międzynarodowe (ICAO 9303).

Nasz fotograf znajduje się w idealnym miejscu, bo w budynku Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, w którym mieści się Biuro Paszportowe, przy alei Solidarności 5-9 w Tarnowie. Zatem jeżeli zamierzacie Państwo składać wniosek o wydanie paszportu możecie przyjść Państwo do Biura Paszportowego i na miejscu wykonać zdjęcie. Dodatkowo też od listopada 2018 roku przyjmujemy opłaty za wydanie paszportu, dzięki czemu wszystkie sprawy związane z wydaniem dokumentu możecie załatwić od razu w Punkcie.

Warto zaznaczyć, że zdjęcia do paszportu są na pierwszy rzut oka niemal takie same, jak zdjęcia do dowodu osobistego, różnice leżą w detalach. Wykonując fotografie w naszym punkcie foto nie musicie Państwo przejmować się tym, czy zdjęcie będzie odpowiadać normą tym zajmiemy się my:-) Wykonamy doskonałe zdjęcie szybko, tanio i profesjonalnie. Czas oczekiwania na wydruk wynosi jedynie 3 minuty.

Przykładowe zdjęcie do paszportu:

Za wykonane zdjęcia do paszportu lub innych dokumentów możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Zapraszamy!